O Kanabidiolu

Víme, jak legislativně správně zajistit vysoké standardy extraktů z konopí, bohatých na kanabinoidy. Jsme pěstitelé vysoce jakostních odrůd konopí.

Kanabidiol (CBD) je jedním z významných kanabinoidů, kterému se přisuzuje zářivá budoucnost ve farmacii, kosmetickém průmyslu a v potravinářském segmentu obecně. V posledních letech se na konopné scéně objevují prodejci z celého světa, kteří nabízejí různé formy konopných olejů a extraktů v podobě potravin nového typu nebo potravinových doplňků. Hemp Factory s.r.o. pomáhá najít firmám, které se rozhodly pracovat s kanabinoidy a konopnými extrakty, řešení.

Účinky kanabidiolu

Ulevuje od bolesti
Podporuje relaxaci
Tlumí bolest hlavy
Zvyšuje chuť k jídlu
Antiarytmický
Neuroprotektivní

Farmakologické účinky kanabidiolu

Obecně se kanabinoidům připisují farmakologické účinky uvedené níže. Pokud je CBD olej získaný tak, aby si zachoval přítomnost dalších účinných látek, mají zákazníci kvalitu opravdu zaručenou. Nejčastěji zmiňované farmakologické účinky jsou:

Proč konopí?

Je to jednoduché. Konopí má mnoho využití v medicíně a vědecké zprávy dokazují skvěle farmakologické vlastnosti. Stále více pacientů s bolestmi se bude ke konopné péči hlásit a využívat ji. Oproti běžným antiemetikům, kortikoidům a analgetikům jsou přírodní kanabinoidy z konopí pro tělo bezpečnější, a to otevírá brány neomezeným možnostem využití.

Lidé & zvířata

Zajímáme se především o kvalitní extrakty, které jsou primárně určemy lidem a zvířatům. Oba směry společně podporují rozvoj konopného průmyslu a mnoho dalších cent pro lepší život na Zemi.