O nás

Jsme česká společnost Hemp Factory

Jsme česká společnost Hemp Factory, která se od roku 2019 zabývá produkcí a zpracováním technického konopí – odrůda Cannabis Sativa. Věnujeme se zpracování a výrobou legálních konopných extraktů, které nám umožňují zákony v Evropské unii.

Průmysl, potravinářství a kosmetika

Soustředíme se na průmyslové, potravinářské a kosmetické použití, tak jak nám umožňuje nový zákon z roku 2022. Vše je striktně legální a snažíme se vyzvednout skutečný význam rostliny a překonat dlouholeté stigma, které bylo konopí neprávem přisouzeno.

Věnujeme se velkoobchodnímu prodeji

Nejvíce se věnujeme oblasti velkoobchodního prodeje surovin – především extraktů a vývoji a výrobě finálních produktů pro privátní značky našich partnerů.

Jsme členy Czech Hemp

Jsme členem Českého konopného klastru, z.s.

czechemp_siroke

Proč si vybrat nás?

Jsme členem oborového klastru a spolupracujeme se státními regulátory na tvorbě legislativy.
Kooperujeme s akreditovanými nezávislými laboratořemi, abychom kvalitu našich produktů dostatečně ověřili. Konopí, které používáme má vysoké obsahy aktivních a aromatických látek.
Naše ceny jsou velmi konkurenceschopné ve všech oblastech. Volíme vždy to nejvíce efektivní řešení. Pokud nejsme lokálně konkurenceschopní v nějaké typu produktu, outsourcuje jeho výrobu u některého ze zahraničních partnerů, abychom dosáhli nejlepší cenové úrovně.
Poskytuje i řešení, vždy se zajímáme o to, jak zákazník suroviny používá a rádi poradíme, pokud ze zkušeností známe výhodnější variantu řešení.

O konopí

Konopí má mnoho využití v medicíně a vědecké zprávy dokazují skvěle farmakologické vlastnosti. Stále více pacientů s bolestmi se bude ke konopné péči hlásit a využívat ji. Oproti běžným antiemetikům, kortikoidům a analgetikům jsou přírodní kanabinoidy z konopí pro tělo bezpečnější, což otevírá brány neomezeným možnostem využití. Jde nám především o kvalitní extrakty, které jsou primárně určeny lidem a zvířatům.

Pěstování, kontrola zdroje a původu všech rostlin

Konopí se pro naše zákazníky pěstuje inteligentním způsobem v kontrolovaných sklenicích, takže i díky tomu máme my i náš zákazník pod dohledem celý život rostliny. Od semínka až po následnou kytku pomáháme rostlinám zdravě růst, abychom se následně potkali v profilu s účinnými látkami, které zákazníci žádají. Kanabinoidy se do rostliny dostávají až v samotném konci pěstování a díky našemu know-how máme tuto fázi plně pod kontrolou.